Transfomice Roumania
Helăw :3! Te aşteaptă o minunată lume a transformice-ului!
Apasă pe "Intregistrare"!

Vă mulţumim!
Transfomice Roumania
Helăw :3! Te aşteaptă o minunată lume a transformice-ului!
Apasă pe "Intregistrare"!

Vă mulţumim!
Transfomice Roumania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Transfomice Roumania

Noua Versiune 1.23
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
New Version 1.23!

 

 Ghidul trollului pe room romania,sau cum sa ii faci pe romani sa isi iasa din minti

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Falconcap
Here! Cheese!
Here! Cheese!
Falconcap


Mesaje : 98
Reputatie : 2
Data de inscriere : 02/01/2012
Varsta : 29
Localizare : Valhalla

Ghidul trollului pe room romania,sau cum sa ii faci pe romani sa isi iasa din minti Empty
MesajSubiect: Ghidul trollului pe room romania,sau cum sa ii faci pe romani sa isi iasa din minti   Ghidul trollului pe room romania,sau cum sa ii faci pe romani sa isi iasa din minti EmptyMier 04 Ian 2012, 11:22

Deci,in unele zile ati vazut ca mai tot room-ul ma injura si toti vor sa ma baneze,de exemplu azi dimineata cand eram cu guest si mureau de draci Iulyan si multi altii(acord credit si fratelui meu,Zombieace cat si varului meu Whymex,care a facut mai toata treaba).Cand te plictisesti pe net si te hotarasti ca singura modalitate de a alunga plictiseala e sa trollezi lume stii foarte bine ca cel mai bun loc pentru asta e /room romania pentru ca acolo gasesti atat de multi idioti care se enerveaza rapid si incep sa isi piarda cumpatul injurandu-te incat nu te poti abtine facand-o.
Cea mai usoara modalitate de ai enerva este sa deschizi subiecte controversate in general ca de exemplu religia,si functioneaza mai mereu.Alta modalitate prin care sa o faci este sa te iei de persoane ca Inna sau de muzica romaneasca actuala,in general,incluzand o mare parte din hip hop/rap deasemeni sau de deciziile luate la show-uri tv gen X factor sau Vocea Romaniei(care apropo chiar sunt de cacat,toate cele mai sus mentionate)
O alta modalitate foarte la indemna este luarea in deradere a numelor stupide gen "Eusmeker" "Bossul" etc care de multe ori se soldeaza cu injurii aduse la adresa mea sau a mamei mele(pe care ei nici nu o cunosc) de catre cocalarii ce detin acest gen de nume....CARE AJUNG PANA SI LA AMENINTARI CU VIATA,LOL!Deci merita.
Mai exista un gen de modalitati care sunt la indemna oricui: in-game troll.Obtii cele mai multe rezultate atunci cand blochezi gaura(cu toate ca primul a intrat deja,ceea ce ma face sa rad si mai mult)sau cand faci favoritism ,ceea ce poate atrage ura si asupra celui caruia i-am facut fav,in unele cazuri.Poti si sa incepi sa ii omori in timp ce esti shaman sau cel mai bine....Sa blochezi gaura inainte ca un jucator sa ajunga primul in ea.Massive butthurt.Poti sa trollezi si shamanii.neintrand in gaura si daca ai noroc chiar vei obtine lulz de la ei.O poti face prin a spune ca nu vrei sa intri si ca ai dreptul sa nu o faci daca vrei,spunand ca iti cunosti drepturile(lol) ori prin a te opri in fata hole-ului.
Am oferit aici cateva sfaturi pentru cine doreste sa incerce.Sper sa fie de ajutor!




Ultima editare efectuata de catre Falconcap in Mier 04 Ian 2012, 11:32, editata de 1 ori
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Ghidul trollului pe room romania,sau cum sa ii faci pe romani sa isi iasa din minti Empty
MesajSubiect: Re: Ghidul trollului pe room romania,sau cum sa ii faci pe romani sa isi iasa din minti   Ghidul trollului pe room romania,sau cum sa ii faci pe romani sa isi iasa din minti EmptyMier 04 Ian 2012, 11:30

Lol , bun ghid Smile
Sus In jos
Falconcap
Here! Cheese!
Here! Cheese!
Falconcap


Mesaje : 98
Reputatie : 2
Data de inscriere : 02/01/2012
Varsta : 29
Localizare : Valhalla

Ghidul trollului pe room romania,sau cum sa ii faci pe romani sa isi iasa din minti Empty
MesajSubiect: Re: Ghidul trollului pe room romania,sau cum sa ii faci pe romani sa isi iasa din minti   Ghidul trollului pe room romania,sau cum sa ii faci pe romani sa isi iasa din minti EmptyMier 04 Ian 2012, 14:30

Poate o sa facem odata un video cu troll...Dar astea tin prea mult si trebuie sa ai program pentru recording bun sa se inteleaga chatul ca dar pentru asta facem video...
Sus In jos
Procollector
Fromadmin
Fromadmin
Procollector


Mesaje : 170
Reputatie : 6
Data de inscriere : 28/12/2011
Localizare : Valcea

Ghidul trollului pe room romania,sau cum sa ii faci pe romani sa isi iasa din minti Empty
MesajSubiect: Re: Ghidul trollului pe room romania,sau cum sa ii faci pe romani sa isi iasa din minti   Ghidul trollului pe room romania,sau cum sa ii faci pe romani sa isi iasa din minti EmptyJoi 05 Ian 2012, 00:35

Am o idee!!! Falcon, intr-o zi hai amandoi guesturi si filmez eu .... si nu intram la nici un shaman! (doar daca nu luam first) ... vrei?
Sus In jos
https://tfmro.forumgratuit.ro
Zombieace
Here! Cheese!
Here! Cheese!
Zombieace


Mesaje : 22
Reputatie : 2
Data de inscriere : 04/01/2012
Varsta : 25
Localizare : Lucena del Puerto, Spania

Ghidul trollului pe room romania,sau cum sa ii faci pe romani sa isi iasa din minti Empty
MesajSubiect: Re: Ghidul trollului pe room romania,sau cum sa ii faci pe romani sa isi iasa din minti   Ghidul trollului pe room romania,sau cum sa ii faci pe romani sa isi iasa din minti EmptyJoi 05 Ian 2012, 03:43

Procollector, nu trebuie sa mergeti numai voi 2, pentru ca cu siguranta voi veni si eu, si Whymex. Deci, vom fi 4, si vei filma tu daca vrei.
Sus In jos
Falconcap
Here! Cheese!
Here! Cheese!
Falconcap


Mesaje : 98
Reputatie : 2
Data de inscriere : 02/01/2012
Varsta : 29
Localizare : Valhalla

Ghidul trollului pe room romania,sau cum sa ii faci pe romani sa isi iasa din minti Empty
MesajSubiect: Re: Ghidul trollului pe room romania,sau cum sa ii faci pe romani sa isi iasa din minti   Ghidul trollului pe room romania,sau cum sa ii faci pe romani sa isi iasa din minti EmptyJoi 05 Ian 2012, 10:44

Urmeaza sa postam un video defapt..l-a inregistrat Zombie azi dimineata,mai trebuie doar editat.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ghidul trollului pe room romania,sau cum sa ii faci pe romani sa isi iasa din minti Empty
MesajSubiect: Re: Ghidul trollului pe room romania,sau cum sa ii faci pe romani sa isi iasa din minti   Ghidul trollului pe room romania,sau cum sa ii faci pe romani sa isi iasa din minti Empty

Sus In jos
 
Ghidul trollului pe room romania,sau cum sa ii faci pe romani sa isi iasa din minti
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» [Rezolvat]Room-ul forumului

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Transfomice Roumania :: Spamm :: Discuţii despre TFM si Spamm-
Mergi direct la: